Stilren vit vägglampa i metall från Aneta. Vägglampan passar alla sovrum oavsätt inredningsstil. Fenja vägglampa finns även i färgen svart.
| Artikelnummer | AN60011-01 |
| EAN-kod | 7041661268630 |
| Varumärke | Aneta |
| Produkttyp | Sovrumsbelysning |
| Sockel | LED |
| Strömbrytare | Strömbrytare på lampan |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Watt | 3W |
| Kelvin | 3000K |
| Lumen | 150 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| Livslängd | 50000 |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 7,5 cm |
| Bredd | 6,5 cm |
| Längd | 7 cm |
| Anslutningssladd | 240 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | 60011-01 |