Vi har ett stort sortiment av reservglas från Karlskrona Lampfabrik. Vestaskärmen finns i flera olika mått och färger. Med sitt klassiska utseende och i handblåst glas.
| Artikelnummer | LF2134V |
| EAN-kod | 7332535004387 |
| Varumärke | Karlskrona Lampfabrik |
| Fattning | 335-339 mm |
| Höjd | 20 cm |
| Diameter | 37 cm |
| Färg | Opalvit |
| Material | Munblåst glas |
| Leverantörens artikelnummer | 2134V |