Vi har ett stort sortiment av reservglas från Karlskrona Lampfabrik. Vestaskärmen finns i flera olika mått och färger. Med sitt klassiska utseende och i handblåst glas.
| Artikelnummer | LF2130V |
| EAN-kod | 7332535004349 |
| Varumärke | Karlskrona Lampfabrik |
| Fattning | 296-299 mm |
| Höjd | 18,5 cm |
| Diameter | 35 cm |
| Färg | Opalvit |
| Material | Munblåst glas |
| Leverantörens artikelnummer | 2130V |