Vi har ett stort sortiment av reservglas från Karlskrona Lampfabrik. Vestaskärmen finns i flera olika mått och färger. Med sitt klassiska utseende och i handblåst glas.
| Artikelnummer | LF2119G |
| EAN-kod | 7332535016557 |
| Varumärke | Karlskrona Lampfabrik |
| Fattning | 187-189 mm |
| Höjd | 15 cm |
| Diameter | 21,5 cm |
| Färg | Grön |
| Material | Munblåst glas |
| Leverantörens artikelnummer | 2119G |