Förlängningsrör till Spelbordslampa i mässing från Karlskrona Lampfabrik. Tillverkad av 13mm mässingsrör, med klassisk lampgänga M10x1 - hane respektive hona.
| Artikelnummer | LF3690M050P |
| EAN-kod | 7332535025719 |
| Varumärke | Karlskrona Lampfabrik |
| Fattning | M10x1 mm (hane/hona) |
| Längd | 53 cm |
| Diameter | 1,3 cm |
| Material | Polerad mässing |
| Leverantörens artikelnummer | 3690M050P |