Lampserien Grenverk från Konstsmide. Finns som både pendel, golvlampa och vägglampa. Vacker i designen i mattsvart med råmässingsdetaljer.
| Artikelnummer | KH4226-6 |
| EAN-kod | 7394072422666 |
| Varumärke | Konsthantverk |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Sockel | Integrerad LED |
| Ljuskälla | Ingår, 5W LED |
| Djup | 29 cm |
| Diameter | 16 cm |
| Anslutningssladd | 3m textilkabel |
| Färg | Råmässing / Mattsvart |
| Material | Råmässing |
| Leverantörens artikelnummer | 4226-6 |