Klassiska Picasso antik tavelbelysning från Aneta belysning. Finns i både singel och dubbel ljuskälla. Beroende på storleken på tavlan. Går att använda både LED-lampor och vanliga rörlampor.
| Artikelnummer | AN2111210 |
| EAN-kod | 7038482112105 |
| Varumärke | Aneta |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Sockel | Liten sockel, E14 |
| Strömbrytare | Strömbrytare på sladd |
| Ljuskälla ingår | Nej |
| Watt | 25W |
| IP-klass | IP20 |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 9,5 cm |
| Längd | 23 cm |
| Anslutningssladd | 240 cm |
| Färg | Antik |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | 2111210 |