Miro guldfärgad tavelbelysning med inbyggd LED. Finns att köpa i guld, antik och stålfärgad. Stilren och funktionell design.
| Artikelnummer | AN10710-04 |
| EAN-kod | 7392986775786 |
| Varumärke | Aneta |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Sockel | LED |
| Strömbrytare | Strömbrytare på sladd |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Watt | 5W |
| Kelvin | 3000K |
| Lumen | 450 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 50000 |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 18 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Längd | 40,5 cm |
| Anslutningssladd | 270 cm |
| Färg | Guld |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | 10710-04 |