Ute efter en unik adventsljusstake? Finstämd och varsam form i svart oxiderad järn. Finns i två olika storlekar och flera material. Design av Sabina Grubbeson.
| Artikelnummer | KH1404-18 |
| EAN-kod | 7394072404181 |
| Varumärke | Konsthantverk |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Designer | Sabina Grubbeson |
| Sockel | E10 |
| Watt | 6*3 W |
| Höjd | 50 cm |
| Längd | 32 cm |
| Färg | Svartoxiderat järn |
| Material | Svartoxiderat järn |
| Leverantörens artikelnummer | 1404-18 |