Glob med klart glas och E27-sockel. Dew Drop-slingan har 25 stycken varmvita LED.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST363-33 |
| EAN-kod | 7391482034168 |
| Varumärke | Star Trading |
| Sockel | E27 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 1.5 W |
| Kelvin | 2900 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 45 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 59 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 15000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 9,50 cm |
| Höjd | 13,8 cm |
| Bredd | 9,5 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 363-33 |