LED-lampa G9 med hög lumen! Lampan ger ett varmvitt ljus 2700K och har klart glas. Den är dimmerkompatibel
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST344-47 |
| EAN-kod | 7391482034298 |
| Varumärke | Star Trading |
| Energiklass | F |
| Sockel | G9 |
| Djup | 1,82 cm |
| Höjd | 5,7 cm |
| Bredd | 1,82 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 344-47 |