Plafonden Vinranka från Aneta belysning är både prisvärd och stilren. Monteras lätt med hjälp av takkrok. Kommer i vit/antik i två olika storlekar.
| Artikelnummer | AN16057-01-1 |
| EAN-kod | 7392986955065 |
| Varumärke | Aneta |
| Produkttyp | Taklampa |
| Montering | Krokupphäng |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Ljuskälla ingår | Nej |
| Watt | 3x60W |
| IP-klass | IP20 |
| Höjd | 19 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 50 cm |
| Färg | Antik |
| Material | Glas |
| Leverantörens artikelnummer | 16057-01-1 |