Stilfulla och vackra Satellit från Konsthantverk. Lampan är tillverkad i Sverige och ett hantverk utan dess like. Designad av Johan Carpner.
| Artikelnummer | KH3431-6 |
| EAN-kod | 7394072343169 |
| Varumärke | Konsthantverk |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Produkttyp | Taklampa |
| Designer | Johan Carpner |
| Montering | Takkontakt ingår ej. |
| Sockel | Integrerad LED |
| Ljuskälla | Ingår |
| Watt | 20 W |
| Höjd | 45 cm |
| Diameter | 40 cm |
| Färg | Svart/råmässing |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | 3431-6 |