Deluxe golvlampa LED från Belid har en stilren design och ett bra arbetsljus. Lampan har en smidig vippbrytare med dimmer och finns i ett flertal olika färgkombinationer. Designad av Joakim Fihn.
| Artikelnummer | BE311194 |
| EAN-kod | 7391534044671 |
| Varumärke | Belid |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Jordad | Dubbelisolerad |
| Sockel | GU5.3/MR16 |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Ljuskälla | 1st, ingår ej |
| Ljuskälla ingår | Nej |
| Watt | 6 W |
| IP-klass | IP20 |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 133,7 cm |
| Diameter | 9,8 cm |
| Färg | grå |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | 311194 |