Pilot vägglampa i vitfärgad metall är en praktisk, stilren lampa som kan användas som säng eller skrivbordlampa. Skärmen går enkelt att rikta allt efter behov.
| Artikelnummer | AN70638-01 |
| EAN-kod | 7041661258372 |
| Varumärke | Aneta |
| Produkttyp | Sovrumsbelysning |
| Sockel | GU10 |
| Strömbrytare | Strömbrytare på sladd |
| Ljuskälla ingår | Nej |
| Watt | 50W |
| IP-klass | IP20 |
| Höjd | 9,5 cm |
| Bredd | 14,5 cm |
| Längd | 9 cm |
| Anslutningssladd | 250 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | 70638-01 |