Ljusslinga med 50 LED-ljuskällor i fina färger för utomhusbruk. Dekorera partytältet, kalaset och terrassen med denna häftiga ljusslinga. Slingan är 7,35 meter lång med transparant kabel.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST476-44 |
| EAN-kod | 7391482027856 |
| Varumärke | Star Trading |
| Sockel | Ej utbytbar |
| Antal ljuskällor | 50st |
| Ljuskälla ingår | Ja |
| Ljusfärg | Multi |
| IP-klass | IP44 |
| Djup | 2,50 cm |
| Höjd | 3,5 cm |
| Bredd | 735 cm |
| Anslutningssladd | 300 cm |
| Färg | Opal |
| Leverantörens artikelnummer | 476-44 |