Vi har ett stort sortiment av reservglas från Karlskrona Lampfabrik. Bland annat fotogenkupor. Med sitt klassiska utseende och i handblåst glas.
| Artikelnummer | LF2107F0 |
| EAN-kod | 7332535061311 |
| Varumärke | Karlskrona Lampfabrik |
| Fattning | 69-71 mm |
| Höjd | 14 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Färg | Opalvit/mönster |
| Material | Munblåst glas |
| Leverantörens artikelnummer | 2107F0 |