För utomhusbruk, håll dina kontakter och pluggar torra och rena vid användning av DRi-BOX. Boxen är grön med innermått 28,5x15x11 cm. Totalt yttermått är 33x23x13cm.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST080-10 |
| EAN-kod | 5035895134832 |
| Varumärke | Star Trading |
| Ljuskälla ingår | Nej |
| IP-klass | IP55 |
| Djup | 23,00 cm |
| Höjd | 13 cm |
| Bredd | 33 cm |
| Färg | Grön |
| Leverantörens artikelnummer | 080-10 |