Ute efter en unik adventsljusstake? Finstämd och varsam form i rå mässing. Finns i två olika storlekar och flera olika material. Design av Sabina Grubbeson.
| Artikelnummer | KH1401-7 |
| EAN-kod | 7394072140161 |
| Varumärke | Konsthantverk |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Designer | Sabina Grubbeson |
| Sockel | E10 |
| Watt | 4*3 W |
| Höjd | 36 cm |
| Längd | 24 cm |
| Färg | Råmässing |
| Material | Mässing |
| Leverantörens artikelnummer | 1401-7 |