Vår underbara lampskärm Mia. Lampskärmen är enkel och snygg vilket gör att du kan framhäva lampfoten den sitter på och skapa olika uttryck i din inredning. Lampskärmen är försedd med ett klofäste, vilket man fäster på glödlampan.
| Artikelnummer | PRML01-471 |
| EAN-kod | 7330976043064 |
| Varumärke | PR Home |
| Fäste | Klofäste |
| Djup | 17 cm |
| Höjd | 15 cm |
| Bredd | 17 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Bomull med linne-look |
| Leverantörens artikelnummer | ML01-471 |