En mindre takpendel perfekt att hänga i olika nivåer och i par från Secto Design. Petite pendel finns i ett flertal olika träslag och färger. Lampan är gjord i trä och ger en vacker ljusbild i rummet.
| Artikelnummer | SE4600KO |
| EAN-kod | 6430053140684 |
| Varumärke | Secto Design |
| Tillverkningsland | Finland |
| Produkttyp | Taklampa |
| Jordad | Dubbelisolerad |
| Sockel | GX53 |
| Ljuskälla ingår | 6W LED |
| Kelvin | 3000 K |
| Lumen | 470 lm |
| IP-klass | IP20 |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 23 cm |
| Diameter | 20 cm |
| Anslutningssladd | Vit, 175 cm |
| Leverantörens artikelnummer | 4600KO |