Raad från Konsthantverk är en vacker taklampa i råmässing. Materialet åldras med tiden och ger den ett unikt uttryck. Går att kombinera med vackra filament lampor.
| Artikelnummer | KH3425-6 |
| EAN-kod | 7394072342568 |
| Varumärke | Konsthantverk |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Produkttyp | Taklampa |
| Montering | Fast installation |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Watt | 3*60 w |
| Höjd | 100 cm |
| Bredd | 8 cm |
| Längd | 55 cm |
| Färg | Råmässing / Järnoxid |
| Material | Mässing |
| Leverantörens artikelnummer | 3425-6 |