KH#1 vägglampa med lång arm från Konsthantverk är en vacker lampa i klassisk stil. Finns i både råjärn, svart och vit. Konsthantverk är kända för sin goda kvalité.
| Artikelnummer | KH4002-8 |
| EAN-kod | 7394072400282 |
| Varumärke | Konsthantverk |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Produkttyp | Sovrumsbelysning |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Watt | 40W |
| Höjd | 50 cm |
| Längd | 55 cm |
| Färg | Svart / Råmässing |
| Material | Mässing |
| Leverantörens artikelnummer | 4002-8 |