En komplett och funktionell familj av lampor med ett industriellt utseende. Varje laserskuren metallskärm har en omkopplare och kan röra sig fritt för att erbjuda en hög grad av anpassning till sitt utseende.
| Artikelnummer | HA739134 |
| EAN-kod | 5705639739134 |
| Varumärke | Halo Design |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Designer | Michael Waltersdorff |
| Sockel | Stor sockel, E27 |
| Strömbrytare | Ja, på lampan |
| Watt | 40 W |
| IP-klass | IP20 |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 52 cm |
| Diameter | 23,4 cm |
| Anslutningssladd | 1,5m Svart Textilkabel |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Leverantörens artikelnummer | 739134 |