En vägglampa med lång tradition. Glimminge från Konsthantverk finns i flera olika vackra metaller och storlekar.
| Artikelnummer | KH4711-2 |
| EAN-kod | 7394072471121 |
| Varumärke | Konsthantverk |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Montering | Direktmontage |
| Sockel | Liten sockel, E14 |
| Ljuskälla | Ingår ej |
| Watt | 2*40W |
| Djup | 10 cm |
| Höjd | 22,5 cm |
| Bredd | 22,5 cm |
| Färg | Oxid / Klarglas |
| Material | Oxiderad mässing / Glas |
| Leverantörens artikelnummer | 4711-2 |