Vit väggdimmer för inomhusbruk, 0-200 VA. Vrid för att dimra, tryck för att slå på och av ljuset. Ny förbättrad design för att passa i fler installationer! Har 2-vägsfunktion som är användbar vid trappinstallation.
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST399-02 |
| EAN-kod | 7391482034861 |
| Varumärke | Star Trading |
| Strömbrytare | Ja |
| IP-klass | IP20 |
| Djup | 4,50 cm |
| Höjd | 8,4 cm |
| Bredd | 8,4 cm |
| Färg | Vit |
| Leverantörens artikelnummer | 399-02 |