Förlängningsarm 2-pack i aluminium som kan monteras i kombination med Profil Art, U-profil Hög och U-profil Låg. Belys skyltar och fasader, skapa trevliga effekter och ljusmiljöer. Justerbart fäste som kan låsas i önskad vinkel. Vill man rikta ljuset ytterligare kan man med fördel använda Täcklock Lins 30°.
| Artikelnummer | HAL7506476 |
| EAN-kod | 7392971139050 |
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Djup | 183 mm |
| Höjd | 116 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Färg | aluminium |
| Material | Strängsprutad, Aluminium |
| Leverantörens artikelnummer | 7506476 |