Vi har ett stort sortiment av Skomakarskärmar från Karlskrona Lampfabrik. Skomakarskärmen finns i flera olika mått och färger. Med sitt klassiska utseende och i handblåst glas.
| Artikelnummer | LF2306Y15 |
| EAN-kod | 7332535045557 |
| Varumärke | Karlskrona Lampfabrik |
| Fattning | 56-58 mm |
| Höjd | 6,5 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Färg | Benvit |
| Material | Munblåst glas |
| Leverantörens artikelnummer | 2306Y15 |