Vi har ett stort sortiment av Skomakarskärmar från Karlskrona Lampfabrik. Skomakarskärmen finns i flera olika mått och färger. Med sitt klassiska utseende och i handblåst glas.
| Artikelnummer | LF2306V26 |
| EAN-kod | 7332535018308 |
| Varumärke | Karlskrona Lampfabrik |
| Fattning | 56-58 mm |
| Höjd | 12 cm |
| Diameter | 26 cm |
| Färg | Opalvit |
| Material | Munblåst glas |
| Leverantörens artikelnummer | 2306V26 |