Vi har ett stort sortiment av reservglas från Karlskrona Lampfabrik. Vestaskärmen finns i flera olika mått och färger. Med sitt klassiska utseende och i handblåst glas.
| Artikelnummer | LF2123G |
| EAN-kod | 7332535016540 |
| Varumärke | Karlskrona Lampfabrik |
| Fattning | 234-235 mm |
| Höjd | 17 cm |
| Diameter | 26,5 cm |
| Färg | Grön |
| Material | Munblåst glas |
| Leverantörens artikelnummer | 2123G |