Batteridriven nattlampa med LED. Välj mellan rörelsesensor eller fast sken. Ljusskenet kan dimras upp eller ned i läge ON. Minnesfunktion gör att lampan lyser upp med senast valda ljusstyrka. För inomhusbruk!
Star Trading, ett svenskt familjeföretag som i över 30 år levererat ljuskällor, julartiklar och solcellslampor. Med ett stort sortiment och mycket tyngd på LED.
| Artikelnummer | ST357-27 |
| EAN-kod | 7391482046215 |
| Varumärke | Star Trading |
| Antal ljuskällor | 1st |
| Watt | 0.8 W |
| Kelvin | 3000 K |
| Ljusfärg | Varmvit |
| Lumen | 35 lm |
| Ra (Färgåtergivning) | 80 |
| IP-klass | IP20 |
| Livslängd | 25000 h |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 3,55 cm |
| Höjd | 2,1 cm |
| Bredd | 12,5 cm |
| Färg | Vit |
| Batteriinformation | 4 batterier AAA ingår ej. |
| Leverantörens artikelnummer | 357-27 |