Takupphänge med vit tvinnad textilsladd 1,2m lång, E27 lamphållare med ringfäste, takkopp i samma färg och en kopplingsplint. Takkontakt ingår ej.
| Artikelnummer | PRCT-01-N |
| EAN-kod | 7330976124725 |
| Varumärke | PR Home |
| Sockel | E27 |
| Watt | 40W |
| Djup | 13 cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Anslutningssladd | 120 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Textil |
| Leverantörens artikelnummer | CT-01-N |